Secondary Adv

Romier

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Romier shpk prodhon shtepi druri, mobilje te ndryshme dhe dyer te brendeshme. Tregton mermere dhe granite, gure dekorativ, travertina, tulla, hekur, cimento dhe gjithcka qe ju nevoijitet per te ndertuar dhe zbukuruar shtepine tuaj.