Secondary Adv

Tenda Vangjeli

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Tenda Vangjeli ka filluar aktivitetin e tij në Greqi që nga vitit 1994. Kompania është e përqëndruar në prodhimin, shpërndarje dhe montimin e tendave, të të gjitha llojeve,  në bashkëpunim me kompanitë më të njohura. Tenda Vangjeli ofron fleksibël të përpiktë dhe të besueshëm, plotëson nevojat e arkitektëve, dhe të klientëve privatë. Dhe si e tillë kompania ofron te klientet, korrektesi, garanci dhe seriozitet në punë. Kompania Tenda Vangjeli është e vecantë në fushën e tendave të diellit sepse operon në tregun shqiptar me shërbim të kulturuar, cilësi të lartë të produkteve dhe garanci profesionale. Tenda të të gjitha llojeve me copa të gomuara Gjermane dhe me garanci 10 vjecare.

Çfarë ofron

Tenda Vangjeli ofron tenda dielli të të gjitha llojeve të realizuara me mjeshtëri, sipas kërkesave specifike të klientit.  Me produkte të prodhuara, për një jetë të gjatë, funksionalitetit të lartë, përdorim të lehtë dhe për më shumë komoditet. Kompania realizon edhe punime të ndryshme druri për cati edhe veranda me materiale cilësore, transport dhe montim të tendave.
Tek Tenda Vangjeli do të gjeni:

•    Tende dielli pergola me ose pa ndricim
•    Tende dielli me krahe
•    Tenda dielli me konstruksion metalik   
•    Cadra per lokale
•    Tenda dielli me thurje   
•    Tenda dielli per bare
•    Tenda dielli per dyqane   
•    Tenda dielli per oborre   
•    Tenda dielli per veranda
•    Tenda dielli speciale                        
•    Tenda per verande   
•    Tenda per lavazhe   
•    Tende dielli te hapura

Shërbime

Pergola me drita
Pergola me drita
Pergola per lokale
Pergola per lokale
Tenda dielli me drita
Tenda dielli me drita
Cadra fikse
Cadra fikse
Tenda dielli per dyqane
Tenda dielli per dyqane
Tenda dielli per veranda
Tenda dielli per veranda
Tenda dielli speciale
Tenda dielli speciale
Tenda dielli
Tenda dielli
Tenda dielli per vila
Tenda dielli per vila
Tenda per lavazhe
Tenda per lavazhe
Tende dielli e hapur
Tende dielli e hapur
Mbulim lokalesh me plasmas
Mbulim lokalesh me plasmas
Tenda lokali me thurje
Tenda lokali me thurje
Tenda dielli per markete
Tenda dielli per markete
Tenda dielli pergola
Tenda dielli pergola
Tenda dielli kapotino per ballkone
Tenda dielli kapotino per ballkone
Tenda per pishina
Tenda per pishina
Tenda dielli per biznese
Tenda dielli per biznese
Tenda dielli per bar kafe
Tenda dielli per bar kafe
Tende fikse me kapriata
Tende fikse me kapriata
Tenda me hapje elektrike
Tenda me hapje elektrike
Tenda fikse
Tenda fikse
Tenda kupole
Tenda kupole
Tenda me krahe per lokale
Tenda me krahe per lokale
Tenda per shtepi private
Tenda per shtepi private

Punë të kryera

Tenda Vangjeli1436528449
Tenda Vangjeli1436528457
Tenda Vangjeli1436528465
Tenda Vangjeli1436528473
Tenda Vangjeli1436528482
Tenda Vangjeli1453975562
Tenda Vangjeli1453975583
Tenda Vangjeli1453975596
Tenda Vangjeli1453975608
Tenda Vangjeli1460705342
Tenda Vangjeli1460705370
Tenda Vangjeli1475492270
Tenda Vangjeli1475492310
Tenda Vangjeli1475492331
Tenda Vangjeli1475492340
Bar ATIKA
Bar ATIKA
Tenda Vangjeli1520599631
Tenda Vangjeli1520599670
Tenda Vangjeli1520599689
Tenda Vangjeli1520599736
Tenda Vangjeli1520599753
Tenda Vangjeli1520599769
Tenda Vangjeli1531218090
Tenda Vangjeli1531218107
Tenda Vangjeli1531218127
Tenda Vangjeli1531218144
Tenda Vangjeli1531218170
Tenda Vangjeli1531218188
Tenda Vangjeli1531218214
Tenda Vangjeli1531218231
Tenda Vangjeli1531218250
Tenda Vangjeli1531218268
Tenda Vangjeli1531218290
Bar Valentino Club Pergola
Bar Valentino Club Pergola
Kafe Bar Mezeri
Kafe Bar Mezeri
Mbyllje lokali me xhelatina
Mbyllje lokali me xhelatina
Tenda me krahe
Tenda me krahe
Tenda pergola 11.00 me 3.40 dhe 13 me 2.70
Tenda pergola 11.00 me 3.40 dhe 13 me 2.70
Tenda pergola 13.00-5.50
Tenda pergola 13.00-5.50
Tenda pergola 14.00 me 3.30 dhe 7.70 me 5.30
Tenda pergola 14.00 me 3.30 dhe 7.70 me 5.30
Tenda pergola 18.00 me 40m
Tenda pergola 18.00 me 40m
Tenda pergola Bar Kafe
Tenda pergola Bar Kafe
Tenda pergola, Fresku
Tenda pergola, Fresku
Tende fikse
Tende fikse
Tende me krahe, Artel Bar
Tende me krahe, Artel Bar
Tende pergola 11.55 me 3.50
Tende pergola 11.55 me 3.50
Tende pergola 14.00me 300
Tende pergola 14.00me 300
Tende pergola 950-500
Tende pergola 950-500
Tende pergola me hark
Tende pergola me hark