Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/vhosts/acp.al/httpdocs/profil_produkt.php on line 54
Motor zinxhir Ecchain (per hapjen automatike te dritareve ventilim) | GEZE Albania Kosovo
Secondary Adv

Motor zinxhir Ecchain (per hapjen automatike te dritareve ventilim), GEZE Albania Kosovo

GEZE Albania Kosovo

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Force maximale

250N

Gjeresia hapjes

200-400mm

Fuqia

60W (230V AC)

Ngjyra

EV1, e bardhe, i zi

Lartesia dritares

500-950mm (solo)

Perdorimi

solo dhe synchro

Hapja e dritares

per te gjiha pozicionet e hapjes se dritareve

Instalimi

ne kanate dhe kase

Dimesionet

337,2x80x49 mm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme