Secondary Adv

Mates karburanti, Novamat

Novamat

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

METALAT E OILIT PA DISPLAY NGA 1 deri në 135 LITRË / HOUR

Emrat e produktit: CONTOIL®

Aplikimet: Matja e Karburantit, Ndezësit shtëpiakë dhe industriale

Mesatare: Matja e karburantit në vend, matja e karburantit në rrugë dhe jashtë rrugës

Procesi: Masa

 

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme