Secondary Adv

Filter absorbues per kontrollin e karbonit Kaeser, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Filter absorbues per kontrollin e karbonit Kaeser

Hiqni pluhurin dhe sigurojeni ajrin e ngjeshur në të gjitha shkallët e dëshiruara të pastërtisë

KAESER FILTER me lidhje filetimi dhe filtër me lidhje me fllanxhe hiqni pluhurin, aerosolet e naftës dhe avujt - për mbitensionet deri në 16 bar

Filtër me presion të lartë të përshtatshëm për nxitësit e Kaeser - për mbitensionet deri në 45 bar

Reklamuesit e aktivizuar të karbonit heqin avujt e naftës dhe odors. Ata arrijnë përmbajtjen e mbetjeve të vajit të klasës 1 sipas ISO 8573-1 (0 - 0.01 mg / m³) - për mbitensionet deri në 16 dhe 48 bar

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme