Secondary Adv

Ventilator rrotullues COMPACT deri ne 200 kW Kaeser, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Pershkrimi

Koncepti konstruktiv i kursimit hapësinor - me normat e shpërndarjes deri në 93 m³ / min

menjëherë i gatshëm për përdorim (plug and play)

qasje të lehtë në të gjitha lidhjet, duke kursyer kështu hapësirën dhe mund të vendosen direkt pranë njëri-tjetrit

gjithashtu i përshtatshëm për instalimin në natyrë

duke u nisur

Ventilatori rrotullues COMPACT deri në 200 kW

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme