Secondary Adv

Dush akulli, LAMTHI GROUP

LAMTHI GROUP

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dushi i Akullit është burimi i akullit, ku ju do të gjeni copa akulli që bien në një enë. Është i përsosur pas përvojës në një Sauna. Ju mund të fërkoni trupin e nxehtë me akull të ftohtë dhe të shijoni një ndjesi të mrekullueshme stimuluese në lëkurën tuaj.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme