Secondary Adv

Makineri uji te nxehte me presion Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Modeli i larjes së presionit të lartë PW 300 HC është një ndihmë e domosdoshme për pastrimin e aktiviteteve në sipërfaqe të mëdha, të tilla si oborret dhe shtigjet e mbuluara. Në mjedisin industrial, kjo makinë është ideale për pastrimin e sipërfaqeve të mëdha të dyshemeve dhe për të gjitha situatat që kërkojnë pastrimi dhe sanimi i fuqisë së ujit të nxehtë.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme