Secondary Adv

Makineri rrotulluese per fermere Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Pershkrimi

Rrotullues kompakt dhe të lehtë, rrotullues me fuqi të mesme janë projektuar për kujdesin dhe mirëmbajtjen e ndarjeve, kopshteve dhe parcelave të madhësi të mesme, dhe gjithashtu hapësira të vogla dhe rreth bimëve me lartësi të ulët. Manoeuvrable, lehtë dhe lehtë për t'u përdorur. Handlebars janë rregullueshme në të gjitha pozicionet në mënyrë që ata të mund të përshtaten në përputhje me preferencat e çdo përdoruesi ose situatë pune; për modelin MH 198 RKS rregullimi është arritur me një levë praktike në timon.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme