Secondary Adv

Parapet celiku per rruge, Ficom & Partners

Ficom & Partners

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Parapet prej çeliku me përmbajtje sigurie të lartë të dizajnuar për instalim në struktura të tilla si ura, rruga, mure mbajtëse dhe çdo aplikim tjetër i lejueshëm me një bazë betoni. Testuar ne tokë te sheshte , Testet e kryera: TB51 & TB11, EN 1317. Certifikata: Marka CE

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme