Secondary Adv

Set pjatash per embelsira, Deborah Home Decor

Deborah Home Decor

Pershkrimi

Set pjatash per embelsira

• dy katëshja: lartësi 38 cm, kati i parë 25 x 25 cm, kati i dytë 20 x 20 cm

• pjata madhe me 6 të voglat dhe ndarësen e tortës: pjata madhe 27 cm diametri, të voglat 20 cm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme