Secondary Adv

Kend per sallon me cope qe pastrohet lehte, Mobileri Berti Kavaje

Mobileri Berti Kavaje

 Përshkrimi

Model Black Panamera 2022

 

I paisur me mekanizma shtytese ne pjesen e mbeshtetjes per nje komoditet dhe duke krijuar hapesire te shfrytezueshme edhe per te fjetur.

Sfungjeri 6000 Luks

Skelet multistrat & Krahu i mbuluar me dru Lis i stazhinuar.

Pelhure mikrofiber (lehtesisht e pastrueshme)

Realizohet me porosi ne varesi te ambientit tuaj sipas ngjyres e permases qe kerkoni.