Secondary Adv

Makineri lidhese me shirit metalik per siperfaqe ovale, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Makineri lidhese me shirit metalik per siperfaqe ovale

 

Orgapack - CR 25A

» Shirit metalik për sipërfaqe ovale

» Për kërkesë të lartë

» Ekonomike dhe e lehtë

» Për shirit me gjerësi 13,16,19mm / trashësi 0,4-0,6mm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme