Secondary Adv

Makineri per mbylljen e kutive te kartonit automatike, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Makineri per mbylljen e kutive te kartonit automatike

 

Startape CF

 

» Automatike dhe shumë e shpejtë (22 m/min)

» Diamentri i ngjitësit: 25-50mm ose 50-75mm

» Dimensionet e kutive: min 110x110x150mm

» Dimensionet e kutive: max 500x500x650mm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme