Secondary Adv

Makineri thermotkurje me ekran dixhital dhe termostat sigurie, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Makineri thermotkurje me ekran dixhital dhe termostat sigurie

 

FC-75 Standard

 

» Memorje 10 programe

» Me ekran dixhital & termostat sigurie

» Diametri i rulonit: 250x500

» Shpejtësi deri 300 njësi/orë

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme