Secondary Adv

Galeria Roma, Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT, DATON shpk | 2021

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP

+355 68 90 99 009

GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes
TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k

 

GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k
GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k
GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k

Galeria Roma është një rezidencë luksoze që ndërthur vendndodhjen perfekte, cilësinë superiore dhe arkitekturën moderne për të ofruar përvoja unike të të jetuarit dhe të bërit biznes.  Teknologjitë e fundit dhe materialet premium nga markat më prestigjioze në tregun e ndërtimit janë implementuar për ta bërë Galeria Roma një ndërtesë të klasit të parë. Tek Galeria Roma, ambjentet e banimit dhe hapësirat komerciale ndërthuren për të sjellë një koncept të ri te stilit të jetesës urbane në qendër të Tiranës.

 

PROJEKTI

 

 

TEKNOLOGJITE

Për të sjellë një stil jetese unik mes luksit dhe komoditetit kemi implementuar materiale premium nga markat më të mira në industrinë e ndërtimit si Schindler, Valsir, Porcelanosa, Knauf, Edilcentro dhe teknologjitë më të fundit sipas standarteve europiane. Galeria Roma është dizenjuar me fokusin kryesor tek markat më të mira gjermane e italiane, si dhe me një vëmendje të vecantë ndaj mjedisit.

Tek Galeria Roma do të gjeni balancën midis luksit dhe komoditetit, privatësisë së rezidencës dhe dinamizmit që zona ofron. Projekti është një ftesë për të shijuar dimensionet e prestigjit dhe elegancës së ambjenteve të brendshme dhe të jashtme, në të cilat elemtentët bashkëkohorë ndërthuren në një harmoni të këndshme.

 

APARTAMENTE/PENTHOUSES

 

GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k
GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k
GALERIA ROMA - Rruga e Kavajes | TEXAS DEVELOPMENT sh.p.k dhe DATON sh.p.k

Galeria Roma ofron konfigurime të ndryshme të sipërfaqes, por një filozofi të vetme dizajni: hapësira racionale, të ajrosura dhe të ndriçuara natyralisht që formojnë një mjedis të përsosur për një stil jetese bashkëkohor në qytetin frenetik të Tiranës. Secili apartament mund të personalizohet në stile të ndryshme pa sakrifikuar cilësinë dhe hapësirën.

 

HAPESIRAT E BIZNESIT

Vendndodhja ideale për biznesin tënd

Rruga e Kavajës është një nga zonat më të favorshme të Tiranës për të zhvilluar aktivitetin e biznesit tuaj. Jo vetëm që zona është afër Sheshit Skënderbej, por është gjithashtu një pikë kyce për kompanitë në të gjithë sektorët e biznesit. Hapësirat për njësitë e biznesit në Galeria Roma kanë ekspozim dhe vizibilitet maksimal në rrugën më të gjërë komerciale pranë qendrës së Tiranës.

-3000 m2 njësi biznesi me ashensor, recepsion, parkim të dedikuar dhe shkallë me ndriçim natyral.-

-Supermarket 800 m2 me ashensor dhe parkim të dedikuar.

-Sipërfaqe biznesi 270 m2 me ekspozim dhe vizibilitet maksimal.

 

PARKIMI

3 kate nëntokë për të mundësuar kapacitet maksimal, siguri e lehtësi në çdo kohë për rezidentët dhe bizneset.

 

VIDEO TOUR

 

PARTNERE

Zhvilluar nga Texas Development & Daton Construction

Projektuar nga Atelier 4

 

KONTAKT GALERIA ROMA


Website: www.galeriaroma.al
Email: marketing@texasdev.eu
Email: marketing@daton.al
Telefon Shitje: +355 69 40 40 191
Telefon Shitje: +355 68 20 81 302
Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane, Albania

Me shume projekte ne Shqiperi