Secondary Adv

Mega Panairi i Fundvitit nga Tirana Expo Center

 

Tirana Expo Centre organizon Mega-Panairin e Fundvitit dhe ju fton të bëheni pjesë e kësaj sipërmarrjeje ekspozicioni me produktet dhe shërbimet tuaja.
Nga Data 20 - 31 Dhjetor 2014, Tirana Expo Centre ofron ambjentet e saj të brendshme prej 10 mijë m², të jashtme prej 15 mijë m² dhe mbi 800 vende parkimi, për t’i ofruar konsumatorit mundësinë të shohë, zgjedhë e blejë gjithçka dëshiron.

 


Banorët e Kryeqytetit dhe të gjithë Shqipërisë do të vijnë në Tirana Expo Centre, që për 12 ditë me rradhë do të shendërrohet në oazin e superofertave të festave të fundvitit.Tirana Expo Centre garanton kushte speciale dhe standarde të larta për prezantimin e biznesit dhe aktivitetit tuaj tregtar.

 


Informacione
Tel:+355 4 23 57 900
Cel:+355 69 60 49 434
Çmimi për stendë: 50 € /m² (pa TVSH).
Për rezervime deri më datë 5 Dhjetor 2014 ofrohet 10% ulje.

Kontakte
Tirana Expo Centre
Adresa: Rruga Gjergj Balshaj (ish godina e Praktiker),Tirane, Albania
Web: www.prespa-invest.com   
Tel: +355 4 23 57 900
Email: expo@prespa-invest.com


Me te lexuarat ne Panaire