Secondary Adv

Doganat greke paralajmerojne greve ne datat 2-3 prill

Doganat greke kanë paralajmëruar një grevë më datat 2-3 prill.

 

Për shkak të grevës 48-orëshe të doganierëve greke nga ora 00:01 e datës 2 Prill, deri në orën 23:59 të datës 3 Prill do të ndërpritet qarkullimi për kamionët e mallrave në Pikën Kufitare të Kakavijës.

 

Për rrjedhojë, do të ndërpritet edhe dërgimi i dërgesave në Pikën Kufitare të Kakavijës. Ndërsa, në lidhje me makinat dhe autobusët që transportojnë pasagjerë nuk do të ketë pengesë të kalimit në këto data./Burimi: Shqiptarja.com


Më të lexuarat