Secondary Adv

Lajme

Ulet me 5 leke per liter cmimi i naftes ne vend

Ulet me 5 leke per liter cmimi i naftes ne vend


Çmimet e naftës kanë shënuar një rënie me 4-5 lekë për litër ditët e fundit, pasi ishin rritur disa javë më parë. Kastrati, operatori më i madh, e tregton naftën me 166 lekë dhe benzinën me 167 lekë, me një rënie prej 4-5 lekë për litër. Më parë, nafta tregtohej me 171 lekë dhe benzina me 172 lekë. Në të njëjtin nivel i ka zbritur çmimet edhe Eida, operatori i dytë më i madh në treg. BolVoil e ka reduktuar naftën...

Projekte

Inovacion

Ferma lundruese me panele diellore ne Kine ka filluar prodhimin e energjise

Ferma lundruese me panele diellore ne Kine ka filluar prodhimin e energjise

Qytetet me teknologjine me te zhvilluar ne bote

Qytetet me teknologjine me te zhvilluar ne bote

Studentet dizenjojne makinen qe mund te pershkoje gjithe SHBA-ne me 1 gallon gas

Studentet dizenjojne makinen qe mund te pershkoje gjithe SHBA-ne me 1 gallon gas

Arredim & How-To

5 keshilla per te pasur nje dhome gjumi te persosur

5 keshilla per te pasur nje dhome gjumi te persosur

6 keshilla ndricimi për ta bërë hapësirën e vogël te duket më e madhe!

6 keshilla ndricimi për ta bërë hapësirën e vogël te duket më e madhe!

Ide per dekorimin e ambjenteve te jashtme te shtepise me nje stil minimalist

Ide per dekorimin e ambjenteve te jashtme te shtepise me nje stil minimalist

Panaire

Inovacioni ne projektim per zhvillimin e infrastrukturave te qendrueshme, 10-11- Maj 2017, Tirane

Inovacioni ne projektim per zhvillimin e infrastrukturave te qendrueshme, 10-11- Maj 2017, Tirane

Panairi per ndertimin dhe energjitiken nga data 7-9 prill 2017

Panairi per ndertimin dhe energjitiken nga data 7-9 prill 2017

Panairi Nderkombetar i Mobilerise SHQIPERIA 2017 dt.11-14 Mars

Panairi Nderkombetar i Mobilerise SHQIPERIA 2017 dt.11-14 Mars