Secondary Adv

Transformoni ambjentet e jashtme te shtepise tuaj ne nje oaz te gjelber


KOPSHTE SI NË ËNDËRR  (TE MREKULLUSHEM)
Transformoni ambjentet e jashtme te shtëpisë tuaj në një oaz të gjelbër, ku ju do ti gëzoni ato duke shpenzuar atje orë pafund!A mendoni se është e vështirë, do ju konsumoje kohë dhe do ju kushtoj shume? Ne ju sugjerojmë mënyrat për ta rishikuar!

Muret e verandes jane te trishtushem dhe të zakonshëm ...Nuk eshte sfondi elegant  për vazot e luleve me ngjyra dhe stolat elegant qe mendoni te blini...
Sigurisht ju shikoni ne revista dekorimi ose në fotot e internetit, ballkone dhe kopshte te brekullushem dhe, natyrisht, duke ëndërruar keshtu dhe për hapësirën tuaj.

Ëndërr e parealizueshme?
Aspak!

Produkte të veçanta, qe vendosen shpejte dhe qe ofrojnë mundësi të panumëruara, mund të transformojne cdo ambjent te jashtëm sipas endrrave tuaja.

Moderne Apo Tradicionale?
Guri dekorativ gjithmonë sjell stil unik për çdo hapësirë te brendshme ose të jashtme dhe kjo është një nga materialet më të preferuara të çdo projektuesi, ose designer.Në vitet e fundit tregu i gurit dhe tulles dekorative ka evoluar shumë.Prodhimi i cilësistë lartë, shumëllojshmëria e gjerë dhe instalim i lehtë dhe ekonomike i gurit e bëjnë një zgjedhje ideale ne arkitekture.

Veçanërisht produktet si ato që ju të gjeni tek RCON-AL dhe në serinë MATHIOS STONE e faktojne.Në stilin rustik, modern apo klasik dhe një gamë të gjerë të dizajne dhe ngjyra, gurët dekorative MATHIOS STONE plotësojnë çdo nevojë dhe stil, duke gjetur aplikim në dhjetra sipërfaqe- shtëpie, ambjente te jashtëme dhe mbi ssisteme termoizolimi duke  bërë …mrekullira.PERGJITHMONE E GJELBËR
Përveç gurëve dekorative te mrekullueshem ,bukuri tek  shtëpia ofrojën gardhete te larta plot me gjethe që gjelbërojne fasadën dhe sipërfaqe të tjera, shpesh duke te dhënë përshtypjen se shtëpia ... lulezon!

 

E rëndësishme, për të gjithë që dëshirojnë të rinovojne ne nje mënyrë ambjentet e jashtëm te shtëpisë është që të sigurojë një gardh që te jete i gjelbër gjatë gjithë vitit dhe, përveç kësaj, nuk kërkon Kujdes të lartë. Lajme të mira vazhdojnë!Gardhi decorative me gjethe MATGREEN  nga RCON-AL ofron pikërisht këtë:Një gardh të gjelbër me kujdes minimal, gjatë gjithë vitit dhe përs humë vite.Në fakt, një zgjidhje ideale për zonat ku krijimin dhe mirëmbajtjen e një gardh fizike është praktikisht e vështirë ose e pamundur për shkak të mungesës së ujit apo faktorë të tjerë të mjedisit."TAPETI" I LAKMUESHEM
Kur flasim për kopsht dhe oborr ne nuk mund ta imagjinojme ate pa barin. Detyrë ë vështirë, pasi ajo kërkon shumë kujdes çdo vit. Megjithate ju mund të bëni këtë dhe te falni kenaqesi ne ju, fëmijët dhe miqtë tuaj. Bari Dekorative sintetike MATT GRASS nga RCON-AL ofron një mjedis elegant qe ju dëshironi, është ekologjikisht miqësore dhe gjithashtu ndihmon për të ruajtur burimet natyrore, sepse ju nuk keni nevojë për ta vaditur kurre !

 

MAT GRASS ka kërkesa minimale per mirëmbajtje dhe ofron nje rezistencë të lartë me kalimin e kohës ndaj erozionit dhe rrezatimit UV, e cila është ideale për zonat rekreative, terreneve sportive, kopshte, ballkone, roof garden dhe pishina (nuk demtohet nga klori).Kompania RCON-AL është kompani Shqiptare me partenere ne Greqi dhe Europe.Specialozohet ne tregtimin e materialeve të zjarrduruese dhe ndërtimi, si dhe produktet arkitektonike per ambjente te brendshem dhe te jashtm. Produktet janë te cilesise e larte dhe te certifikuara sipas standarteve boterore.

Per me teper informacion rreth RCON-AL klikoni ketu


Me te lexuarat ne Arredim & How-To