Secondary Adv

Veral Alumin, Produkte inovative per ambjente luksoze dhe komode

Share on Google+

Veral

Veral Alumin është një kompani e specializuar në fushën e alumineve me një eksperiencë mbi 35 vjecare. 

VERAL Alumin ofron një gamë të gjerë të produkteve të reja inovative, të cilat e bëjnë ambjentin tuaj më luksoz dhe komod, duke përdorur teknologjitë më të fundit të llojit të tij.

 

1. Fasada

Dizenjime moderne, varacione strukturash të përhershme dhe të qëndrueshme, të cilat ruajnë standartet e kërkuara të cilesisë.

 

2. Dritare

Stafi i kualifikuar, makineritë, eksperianca dhe teknologjia e avancuar prodhojnë dritaret më të mira.

 

3. Grila

Shumëngjyreshe, hijeshi absolute, bukuri, kombinim tradite dhe moderne.

 

4. Punime Inox

Janë zgjidhje ideale për zyra dhe dyqanet prestigjoze.

Veral Alumin Shpk, te hapur per cdo bashkepunim te mundshem. Nese keni nje projekt dhe deshironi nje oferte mos hezitoni t'i kontaktoni.

 

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë Veral Alumin Shpk

Veral


Më të lexuarat